Bal karnawałowy

z dnia: 01 Luty 2012
W środę 25 stycznia w Centrum Edukacji i Rehabilitacji odbył się bal karnawałowy „Na cztery łapy”. Wszystkie dzieci i młodzież przebrane były tematycznie – było mnóstwo fajnych zwierzaków takich jak koty, pszczółki, żabki, motyle, psy, biedronki, tygrysy, osiołki, koguty i wiele, wiele innych. Sala była pięknie przyozdobiona balonami i serpentynami, a wkoło rozwieszone zostały nasze prace plastyczne przedstawiające zwierzęta, które bardzo lubimy.
Na początku odbył się konkurs, dzięki któremu sprawdzano wiedzę i umiejętności dotyczącą zwierząt, ich nazw, wyglądu, głosów jakie wydają. Niektórzy śpiewali piosenki o zwierzętach, inni wykonywali praktyczne czynności, takie jak nalewanie wody do miski i zanosili ją do psa maskotki. Wszyscy po wykonaniu powierzonego zadania otrzymali kotyliony „Przyjaciela zwierząt”.
Wtedy zaczęła się zabawa – tańczyliśmy do muzyki w parach oraz w kółkach z większą ilością osób. Niektórym towarzyszyły mamy, które chętnie się z nami bawiły.
Dzięki wsparciu Rodziców po raz pierwszy zorganizowaliśmy kącik z domowymi wypiekami, gdzie podczas zabawy można było podchodzić i częstować się pysznymi ciastami, rogalikami, czekoladkami. Domowe słodkości bardzo wszystkim smakowały!
Nasza zabawa trwała aż do obiadu. Było bardzo przyjemnie i wesoło! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu :)
 
Dominika Blus
Aleksandra Bujara