Honorowy Dawca Energii Fortum

z dnia: 08 maj 2017

W Zabrzu kilometry zbieramy dla ZABRZAŃSKIEGO TOWARZYSTWA RODZICÓW OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ DZIECI SPECJALNEJ TROSKI.

Honorowy Dawca Energii Fortum to wyjątkowa akcja, dzięki której możesz wspierać organizację charytatywną w swoim mieście – po prostu biegając, jeżdząc na rowerze, a nawet spacerując!

Firma Fortum udostępnia aplikację, którą pobierasz na swojego smartphone. W czasie treningu, włączona aplikacja HDEF zlicza przemierzone kilometry, które automatycznie przelicza na energię. Przez cały czas trwania akcji cała energia (liczona w watogodzinach) jest kumulowana i zliczana zarówno dla osób indywidualnych jak i całych miast w tym dla Zabrza.

Aplikacja HDEF jest całkowicie darmowa, nie ściąga pieniędzy z kont użytkowników.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów typu smartfon, dla systemów IOS, Android i jest dostępna w App Store, Play Market. Niestety na telefonach z systemem Windows aplikacja obecnie nie działa.

Po ściągnięciu aplikacji należy się zarejestrować (poprzez Facebook lub adres e-mail) podając dane – imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Adres e-mail jest jedynym kanałem kontaktowym z uczestnikiem akcji, ważne jest, aby był prawdziwy.

Kilometry można również zamieniać na energię korzystając z aplikacji endomondo, RunKeeper oraz Strava. Wystarczy w opcjach aplikacji HDEF zaznaczyć interesującą nas nazwę programu i wszystkie treningi zostaną zsynchronizowane.

Honorowym Dawcom Energii Fortum może zostać każdy, nie tylko mieszkańcy wybanych Miast. Dla Zabrza możesz trenować gdziekolwiek jesteś – musisz tylko wybrać w aplikacji Zabrze.

29 kwietnia w trakcie organizowanych na Arenie Zabrze zawodów „Biathlon dla Każdego” odbędzie się inauguracja akcji Honorowy Dawca Energii Fortum.

Liczniki wystartowały 22 kwietnia, natomiast zostaną zatrzymane 30 września.

Stan licznika na dzień 9.05.2017r

24 590,81Km

1 240 909,65 WH

Jesteśmy na pierwszym miejscu i oby tak zostało do samego końca.