Kącik psychologiczny

z dnia: 10 czerwiec 2020

Dzisiaj w kąciku psychologicznym wracamy do emocji. Czy wiecie, co wywołuje uśmiech na waszych twarzach? Czy często się uśmiechacie? Jeśli tak, to znaczy, że czujecie RADOŚĆ😀 !!!
Uśmiech jest podstawą naszego dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia naszych najbliższych, a także osób, które przebywają w naszym towarzystwie. Uśmiech😀 to droga do RADOŚCI. Uśmiech sprawia, że świat staje się lepszy, kolorowy, mniej straszny. Uśmiech to tak niewiele, a potrafi zdziałać cuda. Tylko radość i uśmiech pomagają nam zapomnieć o troskach dnia codziennego. Powinniśmy pamiętać, że nawet w najtrudniejszym momencie naszego życia, naszego dnia, trzeba doszukać się czegoś pozytywnego, czegoś radosnego, i choć bywa to czasem trudne. Musimy pamiętać, że tylko uśmiech, dobre poczucie humoru pomoże nam przetrwać nawet najgorsze. Kiedy jesteśmy radośni, jesteśmy szczęśliwi, czujemy się kochani i bezpieczni, a o to przecież w życiu chodzi. Zapraszamy na spotkanie z Pola i jej przyjaciółmi. Poszukajcie razem z bohaterką bajki sytuacji, które sprawiają jej w życiu radość, tak jak zapewne również Wam.
https://youtu.be/cWWHEbpNsCo
Jeśli jesteście dziś szczęśliwi i czujecie RADOŚĆ😀 pobawcie się przy piosence: klaszczcie, pstrykajcie paluszkami, tupcie. Możecie też wydawać radosne okrzyki!🙂
https://youtu.be/az7AZ2La6g4
Życzymy wam dużo RADOŚCI każdego dnia !!!😀😀😀