Kampania 1%

z dnia: 28 styczeń 2010

Zabrzańskie Towarzystwo Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w różny sposób stara się pozyskać środki finansowe, aby wspomóc swoją działalność. Jednym ze źródeł finansowania działalności stowarzyszenia jest przekazywany przez społeczeństwo    1  % podatku. Tegoroczna nasza kampania 1 % przebiega pod hasłem " Tacy jesteśmy" i ma na celu przybliżenie ludziom naszej działalności na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Między innymi w tym celu przygotowujemy wystawy.
Pierwsza wystawa odbyła się na przełomie października i listopada, w Centrum Handlowym PLATAN w Zabrzu, gdzie można było zobaczyć prace plastyczne naszych dzieci.

Natomiast od 18.01- 07.02 2010 r. również w Centrum Handlowym PLATAN w Zabrzu, można podziwiać zdjęcia, na których uwieczniono życie codzienne wychowanków Centrum Edukacji i Rehabilitacji.

Chcieliśmy pokazać, iż mimo swojej niepełnosprawności i wielu przeciwnościom losu, nasze dzieci są szczęśliwe, uśmiechnięte i kochane.

Zdjęcia na wystawę przygotował znany zabrzański fotograf – Piotr Muschalik.

Serdecznie zapraszamy na wystawę, którą można podziwiać jeszcze do            07. 02. 2010r. w Centrum Handlowym PLATAN w Zabrzu.

Agnieszka Liberska

Ola Dobrzyńska