Pracowity marzec i kwiecień

z dnia: 30 kwiecień 2007

Marzec i kwiecień były dla nas bardzo pracowitymi miesiącami. Przygotowywaliśmy się do występów w konkursach podczas 53 Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka. Nasz wysiłek przyniósł rezultaty:

Zespół Kropeczki w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne pod kierunkiem pani Grażyny Klein, Izy Kozłowskiej i Oli Bujary zajął I miejsce.

Nagrodę specjalną otrzymały nasze najmłodsze dzieciaczki ze żłobka.

Wyróżnienie otrzymał zespół taneczny Kropeczek w kategorii Miniatury Taneczne – Grupy Młodsze. Zespół wystąpił pod kierunkiem pani Agnieszki Kulpy-Wieczorek i pani Asi Adamczyk.

Uczniowie Centrum wystapili również w kategorii Teatr z przedstawieniem "Mojżesz" pod kierunkiem pani Oli Dobrzyńskiej, Kasi Matli i Izy Kozłowskiej. Przedstawienie to zostałe także zaprezentowane podczas wizyty Biskupa, który odwiedził nas 10 kwietnia.

 

 

W kwietniu braliśmy także udział w dwóch konkursach plastycznych. Pierwszy z nich odbył się podczas III Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych oraz środowisk Integracyjnych organizowanego przez Starochozowski Dom Kultury. Drugi – VII Miejski Konkurs Wielkanocny – okazał się być dla nas bardzo szczęśliwy. Odbywał się pod hasłem "Stroik Wielkanocny" i zajęliśmy w nim I, II, III miejsce oraz zdobyliśmy wyróżnienia. 

Zorganizowaliśmy także wewnątrzszkolny konkurs stroików. Nagrody otrzymały wszystkie grupy.

 

 

Klasa IV i V wzięły udział w I Igrzyskach Sportowych w Gimnazjum nr 9 w Zabrzu, podczas których świetnie bawiliśmy się w czasie różnych konkurencji.

Tradycyjnie w kwietniu obchodziliśmy także uroczyście Dzień Służby Zdrowia przygotowując piękną akademię.

UFF – było naprawdę pracowicie!