Sposób na nudę – wakacje 2016

z dnia: 22 czerwiec 2016

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu przygotował dla dzieci i młodzieży ofertę wakacyjną „Mistrzowskie Wakacje”. Na uczestników czeka  wiele zabaw i atrakcji, m.in. trening z Klubem Rycerze Ajaksu, warsztaty dla młodzieży „Dziennikarz Sportowy”, zabawy dla dzieci od 2 do 4 roku życia „Kreatywny Maluch 2+”, warsztaty ceramiczne, disco na sportowo, przedstawienie teatralne „O tym jak frędzelek i wiercipiętek spotkali antenkę” oraz warsztaty florystyczne „Kolory Brazylii”. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numerem 32 / 278 – 08 – 02. Zapisy odbywają się także w sekretariacie w MOK- u od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00- 15:00.

Kino Roma proponuje dzieciom i młodzieży seanse filmowe tj. „Disco Robaczki”, „Siostry Wampirki”, „Phantom Boy”, „Misja Gwiazda”, „Zambezia”, „Operacja Arktyka” oraz „Złoty Koń”. Bilety w cenie 5 zł.

Dzielnicowe Ośrodki Kultury w Zabrzu również mają wiele ciekawych propozycji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, a wśród nich warsztaty plastyczne, wokalne, kulinarne, fotograficzne, zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne, muzyczne, a także wyjazdy do ogrodu botanicznego, zoo, czy kina.

 Szczegóły dotyczące ofert wakacyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.mok.art.pl pod zdjęciem  „wakacje w MOK”.