Tydzień pełen wrażeń!

z dnia: 10 grudzień 2006

Miniony tydzień był pełny wrażeń. Zacznijmy od początku!

 

4 grudnia – uczniowie Centrum wzięli udział w I Festiwalu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Rudzie śląskiej. Zespół Kropeczki wystąpił ze swoją orkiestrą w kategorii "Muzyka", a także zatańczył w kategorii "Taniec".  W kategorii "Plastyka" do konkursu zgłoszono trzy prace. Teraz czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone 11 grudnia! 

 

 

5 grudnia –  obchodziliśmy uroczyście Dzień Górnika. Artyści przygotowujący akademię opowiedzieli nam o trudzie i poświęceniu towarzyszącemu pracy górników.

 

 

W tym dniu wręczono również nagrodę dla Wolontariusza Roku w Zabrzu. Statuetkę tą otrzymała pani Ilona Kubik (w jasnej bluzce), która jest masażystką w naszym Centrum oraz pomaga w czasie zajęć uczniom gimnazjum. Pani Ilonie serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

 

 

6 grudnia – uczniowie klas III, IV i V brali udział w Sportowym Mikołaju, organizowanym na hali MOSiR-u w Zabrzu. Impreza ta organizowana była już 7 raz. W czasie imprezy uczniowie mogli pooglądac wóz strażacki oraz wóz policyjny. Zobaczyć pokaz tresury psów, poskakać w dmuchanym zamku i wziąć udział w konkurencjach sportowych.

 

 

7 grudnia – odwiedził nas Mikołaj ze swoją świtą i przyniósł dzieciom słodkie prezenty.