WAŻNA INFORMACJA

z dnia: 14 maj 2020

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 18 maja zaczynamy stopniowe wznawianie działalności Centrum Edukacji i Rehabilitacji.

W związku z trwającym nadal zagrożeniem oraz wytycznymi prawnymi, działalność Centrum wznawiana będzie w reżimie sanitarnym, określonym w procedurach bezpieczeństwa. Chcemy, w jak najlepszy sposób, zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne Państwa rodzin oraz pracowników, w czasie zajęć na terenie Centrum!

W pierwszej kolejności uruchomione zostaną indywidualne zajęcia rehabilitacyjne dla tych rodzin, które zgłosiły możliwość samodzielnego przyjazdu. Prosimy zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa, które umieszczone są na naszej `stronie https://ztr.zabrze.pl/propozycje-zajec/ . W razie pytań prosimy o kontakt z wychowawcami.

Apelujemy o ścisłe przestrzeganie wszystkich procedur, które będą wprowadzane, w tym i w kolejnych etapach otwierania Centrum!

O kolejnych etapach uruchamiania Centrum będziemy Państwa informować, po otrzymaniu i spełnieniu wytycznych. Mamy nadzieję, że z każdym tygodniem form wsparcia, do których możemy bezpiecznie wrócić będzie coraz więcej. Życzymy Państwu zdrowia i wytrwałości.
Dyrekcja Centrum Edukacji i Rehabilitacji